Для того щоб магу дізнатися про людину потрібну йому інформацію він проводить діагностику. На початковому етапі знайомства клієнта і мене, я ретельно проводжу діагностику, це так зване ворожіння на наявність псування(порчі), пристріту, відвороту, прокляття.

Через діагностику можна зрозуміти і відчути енергію людини, навіть дистанційно по фотографії можна про людину і про її ситуацію дізнатися багато інформації, звичайно ж з її дозволу.

Тільки після хорошої точної діагностики, треба переходити до самої ворожіння. Можливо, що на етапі діагностики людина вже отримує достатню кількість інформації, і їй немає необхідності звертатися безпосередньо до магічних обрядів.

У самій діагностиці я використовую різні окультні предмети, руни, віск, Карти Таро. Діагностика можлива і без допоміжних предметів, оскільки бачу тонкий план людини. Навіть по фото, видно весь енергетичний стан людини, які сутності та лярви підключилися до енергії людини та тягнуть увесь позитив із неї.

Розклад на картах Таро в Одесі - при такому розкладі ми отримуємо аналіз минулих подій, виявляємо причинно-наслідковий зв'язок, дивимося можливі результати подій, переглядаємо енергетичне поле на наявність самої магії, пологових програм і третіх осіб, які якимось чином шкодять людині.

Карти відкривають багато можливостей, а найважливіше попереджають про можливу небезпеку.

Діагностика Воском в Одесі - це дуже давній і перевірений метод у магії, але його недооцінюють у наш час (оскільки не кожен може правильно трактувати сам зліпок).

Важливо розуміти що «лиття воском», який на перший погляд дуже простий ритуал, відкриває потрібну інформацію тільки магу, який володіє реальною магічною силою, який вміє поводитися з негативною енергетикою.

Чому це важливо? - Відповідь проста, сам маг може самостійно впоратися з негативом, його енергетичне поле дуже потужне, і він після процедури правильно себе очистить.

Людина не володіє знаннями, може зловити підключення негативних сутностей у своєму полі. Таким методом я можу продіагностувати як фізіологічну патологію, а й енергетичну. Воскова виливок покаже мені наявність у людини підключень сутності, одержимості, псування та необхідність лікування пристріту.

Також за допомогою у питанні діагностики можна звернутися до Рунічного набору.

Діагностика Рунами в Одесі - можна продіагностувати все, одна проблема – одна руна або розклад.

Цей метод дуже ефективний в магії, руни показують всю вашу ситуацію і ними легко притягувати бажане (я напишу окрему статтю).

Рун всього 24, кожна з них має свій сакральний сенс. Можна сказати це алфавіт енергій, кожна з них має енергетичний потенціал.

Важливо, що ними можна точно продіагностувати чакри, діагностика пологових програм, діагностика на наявність негативу, отримати відповідь на будь-яке ваше запитання.

Я назвала актуальні методи, які використовую щоденною у своїй практиці!

Звертайтеся за консультацією за номером: +380(68)707-52-40 (Viber, WhatsApp, Telegram).

Або онлайн: @alexandrataro

  https://aleksandra-mag.com/

Диагностика проблемы в Киеве, Магия в Киеве, Помощь мага в Киеве, Диагностика воском в Киеве, Расклад на картах Таро в Киеве, Диагностика рунами в Киеве, гадание на рунах в Киеве, расклад рунами Киев, Эзотерик в Киеве Александра, Ритуалы в Киеве, Магические обряды Киев